top of page

Job listings > Υπάλληλος γραφείου (YGG001)

Υπάλληλος Γραφείου

Η εταιρεία ELNOVIS Electrical δραστηριοποιείται στο χώρο του εμπορίου ηλεκτρολογικού υλικού ναυτιλίας και επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου για τις εγκαταστάσεις της στον Ταύρο Αττικής.

Περιγραφή θέσης

  • Υποστήριξη μηχανογράφησης και εσωτερικών λειτουργειών

  • Υποστήριξη στις λειτουργίες marketing και ανάπτυξης πελατολογίου

  • Υποστήριξη πωλήσεων/αγορών

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης

  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

  • Οργανωτικότητα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Επιθυμητά προσόντα

  • Γνώση ERP

  • Προϋπηρεσία σε εμπορική B2B εταιρεία

  • Γνώση ηλεκτρολογικού υλικού

Προσφέρονται

Πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου, με σταθερό ωράριο και πλήρη ασφάλιση.

Αποστολή βιογραφικού στο info(at)elnovis.com με θέμα Υπάλληλος γραφείου (YGG001).

bottom of page